Vaše podpora Jemného světa

Mílí přátelé jógy,

vzhledem k současné situaci je naše jógové a meditační centrum Jemný svět  uzavřeno. Je-li to ve Vašich možnostech a chcete-li přispět k tomu, abychom se překlenuli přes současnou nelehkou situaci a mohli fungovat i nadále, můžete poslat libovolnou částku podle svého uvážení na účet 2301499705/2010Zároveň to můžete brát jako Vaši protihodnotu za streaming lekcí, který Vám budeme přinášet i nadále a jehož rozsah chceme postupně rozšiřovat     

Vážíme si moc Vaší podpory a těšíme se z našeho společného cvičení. Posíláte fotky jak cvičíte s rodinou, dětmi a věřte nám, že jestli je pro nás něco stimulem, pak je to Váš zájem o jógu.

Srdečně Vás všechny zdraví

Petr Smil

(provozovatel studia a lektor Prana Vashya jógy)

Poslední živý on-line streaming cvičení:

Podařilo se zprovoznit vše k tomu, abychom Vám mohli v tento čas a za dané situace nabídnout ON-LINE STREAMING LEKCÍ PRANA VASHYA JÓGY z JEMNÉHO SVĚTA přes internet.

Vzhledem k tomu, že se 12 let snažím vést výuku tak, aby lidé uměli cvičit i samostatně a skrze tuto nezávislost postupně objevovali přínosy vlastní samostatné jógové praxe – což se hodí nejen pro takové situace jako je ta momentální – bude i streaming cvičení podle určitého schématu, který z této filosofie výuky vychází.

A) on-line streaming ranního cvičení Prana Vashya jógy pro znalé

Bude užitečný především pro vás, kdo už jste se s nějakou formou jógového cvičení, kde hlavní roli hraje dech – potkali. Ať už přímo s Prana Vashya jógou, ale i zkušenosti s Ashtanga Vinjása jógou anebo různými formami „vinjása jógy“ jsou vhodné, především se Vám hodí znalost plného jógového dechu včetně techniky ujjayi [udždžají].

V rámci tohoto cvičení „pro znalé“ nebudu detailně vysvětlovat jednotlivé pozice, zaměříme se spíš na rytmus cvičení, pilování přechodů mezi pozicemi atd. Tato cvičení budou probíhat v následující časy:

pondělí 7:00 – 8:30 (cvičení cca 60 min, 25 min. dechové a meditační techniky)
středa 7:00 – 8:30 (přenos v angličtině)
pátek 7:00 – 8:30 (cvičení cca 60 min, 25 min. dechové a meditační techniky)

B) podvečerní streaming jógy pro začínající:

Je určený spíš začátečníkům a začínajícím, lekce jsou více výkladové, výukové a intenzita cvičení je znatelně menší. Přesto si ale zacvičíte 🙂  Na těchto odpoledních on-line lekcích se důkladně věnujeme nácviku jógového dýchání a všem nezbytným principům. Konkrétní časy jsou tyto:

– neděle 18:30 – 20:00

C) ucelený kurz Prana Vashya jógy od A do Z

Jste-li jógový začátečník, případně jste se s jógovým cvičením postaveným na důkladném dechu ještě nesetkali anebo chcete připomenout to důležité a naučit se cvičit i samostatně, pak Vám doporučuji vstoupit do mého ON-LINE STREAMING KURZU PRANA VASHYA JÓGY od A do Z. Jedná se o ucelenou navazující výuku, obsahově obdobnou tomu, co učím posledních cca 10 let v rámci svých pražských kurzů. Na své si přijdou i pokročilejší, kteří jsou ochotni podívat se na cvičení jógy z jiného úhlu než třeba doposud. Více o kurzu..

Technická realizace streamingu

Na vaší straně stačí pouze disponovat rozumným připojením k internetu a prostorem na cvičení. Vždy cca 10 minut před začátkem cvičení zahájím na svém YouTube kanálu i na této stránce živé vysílání a budeme se moci před cvičením přímo přes chat – který platformy nabízí – krátce pozdravit (pochopitelně podle chuti – není povinné). Samozřejmě jelikož bude přenos jednosměrný – video a zvuk pouze ode mě k vám – budu rád, když mi formou „chatu“ dáte vědět, že jste na příjmu.

Budeme rádi, když studio a moji výuku podpoříte a když informaci o on-line streamingu lekcí i o uceleném kurzu od A do Z rozšíříte i mezi své přátele a lidi, které by mohla tato forma výuky oslovit.

Děkuji a vážím si Vaší podpory nejen v tomto čase!

Srdečně,

Petr Smil

lektor a provozovatel studia Jemný svět na pražských Vinohradech