Hledáte možnost intenzivního ranního cvičení jógy, skrze které se Vám podaří vnést do vašeho cvičení pravidelnost anebo dokonce každodennost?

Chcete se naučit cvičit i samostatně, abyste nebyli doživotně odkázání na rozvrh jógového studia? 

Chcete nastolit či znovuobnovit návyk ranního cvičení, které nese své plody? 

Baví vás cvičení ve skupině podobně naladěných nadšenců?

… pak vás nejspíš osloví možnost společného ranního cvičení jógy, které zájemcům nabízím. Jedná se v podstatě o obdobu tradičního indického pojetí jógy, kdy cvičíme ráno a vše vede postupně k samostatnosti  …

Cvičení je vhodné pro absolventy kurzů Prana Vashya jógy LEVEL 1 a vyšší, vítáni jsou případně i praktikující Ashtanga Vinyasa jógy. Plujeme na stejné lodi.

Místo, cena a čas cvičení

– ranní cvičení probíhá v pondělí, středu a pátek v čase 7:00 – 8:30 (v případě nutnosti lze odejít dříve)

– cvičíme v jógovém a meditačním centru Jemný svět, adresa Chopinova 10, Praha 2-Vinohrady. Veškeré zázemí včetně sprch k dispozici.

– v pondělí a pátek cvičí každý samostatně (včetně lektora), každý v rytmu vlastního dechu a sám za sebe, nicméně se společným záměrem a ve skupinovém poli, tudíž si vzájemně pomáháme. Po cvičení je možné konzultovat jakékoliv dotazy k ásanám, pránájámě a vůbec jógové praxi s lektorem.

– ve středu probíhá cvičení autentickou jihoindickou formou tzv. Mysore [:majsůr:], tj. každý cvičí samostatně, lektor chodí kolem, cvičení individuálně koriguje, přizpůsobuje, navádí. Chcete-li postupně nabýt samostatnosti ve cvičení, je ideální kombinovat středy spolu s nějakým dalším dnem.

Cena ranního cvičení je 150 Kč, lze pořídit i zvýhodněnou permanentku.

– není nutné se přihlašovat předem přes rozvrh studia Jemný svět, nicméně jestli vám to pomůže vstát a přijít, přihlašte se.

– těším se na Vás a společné cvičení

Veškeré dotazy Vám rád zodpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)