Milí přátelé,

srdečně Vás zvu na víkendový seminář věnovaný celistvému pojetí jógové praxe, která sleduje nejen ozdravění fyzického těla skrze cvičení jógových pozic, ale představuje především dobrodružnou sebe-objevnou cestu do vlastního nitra.

Za tímto účelem budeme používat nejrůznější pohybové, dechové a meditační techniky, které nám pomohou nejen zklidnit mysl, ale pomáhají i v objevování a případně i „úklidu“ našeho vnitřního duševního prostoru, rozvíjí kreativitu, …

Skrz práci se snovou rovinou vědomí a technikami „jógy spánku a snění“ půjdeme po stopách našeho individuálního příběhu, zkusíme se naladit na tichý šepot vlastní duše, která hovoří svébytným jazykem symbolů.

Jelikož se budeme zabývat i technikami jógy snění a spánku (rozvoj lucidity ve snu), bude možnost ze soboty na neděli přespat ve studiu, v opačném případě můžete „noční“ část praxe provádět doma (nebude to nic náročného).

Seminář je určen všem, kdo se chtějí seznámit s osvědčenými dechovými a meditačními technikami a spolu s tím chtějí částečně vstřebat i související psychologický kontext.

Kdy:

26. – 28. 11. 2021

PÁTEK 18.00-20 .00, SOBOTA 10.00-19.00, NEDĚLE 9.00-13.00

Kde:

– jógové studie Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2, www.jemnysvet.cz

– po dohodě lze přespat ve studiu, k dispozici zázemí (2x sprcha, 2x WC, kuchyňka…)

Cena:

– 2900 Kč víkend, v ceně výukové materiály v tištěné i el. podobě

– absolventi mých on-line kurzů jógy mají slevu 400 Kč, do přihlášky napište kód „ONLINESLEVA“

Přihlášení

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě po předchozí domluvě.

Veškeré dotazy Vám rád zodpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)