Milí přátelé,

srdečně Vás zvu do Rožnova pod Radhoštěm na víkendový seminář věnovaný celistvému pojetí jógové praxe, která sleduje nejen ozdravění fyzického těla skrze cvičení jógových pozic, ale představuje především dobrodružnou sebe-objevnou cestu do vlastního nitra.

Za tímto účelem budeme používat nejrůznější pohybové, dechové a meditační techniky, které nám pomohou nejen zklidnit mysl, ale pomáhají i v objevování a případně i „úklidu“ našeho vnitřního duševního prostoru, rozvíjí kreativitu, …

Skrz práci se snovou rovinou vědomí a technikami „jógy spánku a snění“ půjdeme po stopách našeho individuálního příběhu, zkusíme se naladit na tichý šepot vlastní duše, která hovoří svébytným jazykem symbolů a metafor.

Jelikož se budeme zabývat i technikami jógy snění a spánku (rozvoj lucidity ve snu), bude možnost ze soboty na neděli přespat ve studiu, v opačném případě můžete „noční“ část praxe provádět doma (nebude to nic náročného).

Seminář je určen všem, kdo se chtějí seznámit s osvědčenými dechovými a meditačními technikami a spolu s tím chtějí částečně vstřebat i související psychologický kontext.

Kdy:

29. – 31. 10. 2021

PÁTEK 18.00-20 .00, SOBOTA 10.00-19.00, NEDĚLE 9.00-13.00

Kde:

– Studio Prana, Palackého 2192, Rožnov p.R.

Cena:

– 2900 Kč víkend, v ceně výukové materiály v tištěné i el. podobě

– absolventi mých on-line kurzů jógy mají slevu 400 Kč, do přihlášky napište kód „ONLINESLEVA“

Přihlášení

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě po předchozí domluvě.

Veškeré dotazy Vám rád zodpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)