víkendový modul programu NEXT LEVEL

Intenzivní víkendový seminář věnovaný pokročilejším dechovým a meditačním technikám, józe spánku a snění, rozvoji lucidity ve snu a dovednosti cíleně vstupovat do změněných stavů vědomí s cílem prohlubovat poznávání světa uvnitř i kolem nás.

V rámci tohoto výukového modulu navážeme na základní dovednosti z NEXT LEVEL semináře „MEZI NEBEM A ZEMÍ: tradiční dechové a meditační techniky jógy a tantry„, který vám doporučuji absolvovat předtím, než se přihlásíte do tohoto víkendového modulu (alternativou může být eventuálně on-line kurz MEZI NEBEM A ZEMÍ).

Náplň

– předpoklady pro cestu (příprava těla, vnitřní kultivace, základní dechové a meditační techniky)

– praxe jógy s důrazem na reflexi jemných rovin

– pokročilá pránájáma, práce s energetickým potenciálem (zádrže dechu / kumbhaky, bandhy, mudry / teoreticky i prakticky)

– noční část praxe pro aktivní práci v zóně parasympatiku (rozvoj lucidity, vědomý vstup do holotropních stavů vědomí, …)

Pro koho

Pro absolventy základního semináře MEZI NEBEM a ZEMÍ se zájmem o prohloubení dosavadních znalostí a zkušeností.

Nevhodné pro uživatele jakékoliv formy antipsychotik či osoby se zkušeností psychotických atak v minulosti, dále nevhodné pro těhotné.

Orientační časový harmonogram

Pátek

– 18:30 – 21:00

Sobota

– 9:00 – 19:00

+ noční část praxe (bude i dostatek času na noční spánek)

Neděle

– 9:30 – 13:00

Termín

24. – 26. března 2023

Kde

jógové a meditační centrum JEMNÝ SVĚT, Chopinova 10, Praha 2, 120 00

Pro mimopražské možnost přespat ve studiu, zázemí k dispozici (2x WC, sprchy, kuchyňka).

Je-li to ve vašich možnostech, doporučuji všem účastníkům přespání ze soboty na neděli ve studiu (spacák a podložka na spaní s sebou), nelze-li, budete noční část praxe provádět samostatně.

Lektor

Petr Smil, více viz program NEXT LEVEL

Cena

– 3400 Kč/os

– v ceně výukové materiály v tištěné podobě + on-line kurz JÓGA SPÁNKU, SNĚNÍ a JÓGA ČIRÉHO SVĚTLA (obsahující cca 10 hodin postupné výuky, jinak samostatně prodejný za cca 2000 Kč)

– účastníci obdrží certifikát o absolvování

Přihlášení

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě. Storno méně než 7 dnů před začátkem semináře je ve výši 50% kurzovného.

Veškeré dotazy Vám rád odpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)