víkendový modul programu Next Level

Zveme vás na víkendový seminář věnovaný hlubinné psychologii a práci se sny.

Abychom získali hlubší vhled do podstaty snů, budeme nejdříve věnovat pozornost Jungovu pojetí individuace, bytostného Já, popisu archetypů a povaze komplexů. Tyto informace následně využijeme v praktické části, během níž se pokusíme zřetelně uchopit vlastní sebepojetí a vykreslit jasné kontury osobního mýtu. Tato praktická část věnována archetypu persony nám následně poslouží k průniku do skrytých a tajuplných oblastí našeho duševního života. Následně zjistíme, v jakých archetypálních a komplexových dimenzích se běžně pohybujeme. To vše by nám mělo pomoci nalézt novou cestu ke zdravějšímu, hlubšímu a svobodnějšímu prožívání.

Druhý den budeme věnovat práci se sny.
V teoretické části projdeme čtyři fáze práce se sny. Na příkladu tarotové karty Mág si vysvětlíme, jak se sny ideálně pracovat. Blíže osvětlíme spojitost snů, pohádek a mýtů, naučíme se sny vykládat a dozvíme se, jak s nimi pracuje tibetský buddhismus a proč práce se nimi vede k probuzení/osvícení a vyrovnání se smrtí.

V praktické části se budeme věnovat výkladu snů a integraci.

PRO KOHO

Pro všechny zájemce o niterný duševní život, vhodné i pro terapeuty v pomáhajících profesích, lektory, průvodce.

Hlubinná psychologie obecně a práce se sny konkrétně nám může pomoci lépe nahlédnout děje, které se odehrávají hluboko v našem nitru. Plodem naší všímavosti k vlastním duševním pochodům – byť třeba skrytým pod povrchem – je lepší porozumění sobě, druhým i světu kolem nás.

Práce se sny ať v té či jiné podobě byla nedílnou součástí všech spirituálních tradic, branou do hájemství duše, předsálím ducha.

ORIENTAČNÍ ČASOVÝ HARMONOGRAM

Sobota

– 10:00 – 18:00

Neděle

– 9:00 – 16:00

Kromě delší obědové pauzy budou během výuky i kratší 10-15 min přestávky.

TERMÍN

18. – 19. února 2023

KDE

jógové a meditační centrum JEMNÝ SVĚT, Chopinova 10, Praha 2, 120 00

Pro mimopražské možnost přespat ve studiu, zázemí k dispozici (2x WC, sprchy, kuchyňka)

LEKTOR

Lukáš Karas, více viz program NEXT LEVEL

CENA

– 3200 Kč/os

– účastníci obdrží certifikát o absolvování

PŘIHLÁŠENÍ

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě. Storno méně než 7 dnů před začátkem semináře je ve výši 50% kurzovného.

Veškeré dotazy Vám rádi odpovíme na tel. 733 582 848 (Petr Smil), případně 704 615 216 (Lukáš Karas)