„Než zazní první nota, akord či melodie, je dobré svůj nástroj naladit.. Našimi nástroji pro prožívání této reality jsou tělo a mysl, které když vyladíme, mohou lépe vyjadřovat naši jedinečnou duši, případně lépe uslyšet volání ducha.“

Zájemce o ranní cvičení jógy zvu ke vstupu do 5-týdenního cyklu ranního jógového setkávání, které bude probíhá vždy 2x týdně od 7:00 do 8:30 na pražských Vinohradech.

Výuka je spíše „tradiční“, tj. kromě cvičení jógových pozic se věnujeme i základním dechovým a meditačním technikám, bez kterých je jinak jóga polovičatá. Lekce probíhají ve formátu cca 60 minut cvičení jógových pozic (ásan), cca 25 minut pránájáma & meditace.

Chcete-li vnést do svého života pravidelný ranní rituál cvičení jógy a meditace, je tento cyklus právě pro vás.  

Předchozí zkušenosti s jógovým cvičením, při kterém hraje hlavní roli důkladný dech (Vinjása jóga / Aštanga vinjása jóga / Pránavašja jóga …) jsou výhodou, nicméně i pohybově založený začátečník nebude mít problém.

Termín a místo

momentálně jsou vypsány tyto termíny:

– 4. 10. 2021 – 3. 11. 2021pondělky a středy 7:00 – 8:30 celkem 5 týdnů tj. 10 lekcí , Kč 2000

Meditační a jógové centrum Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2-Vinohrady

Přihlášení

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a  úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě.

Veškeré dotazy Vám rád zodpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)

Těším se naviděnou! Petr