„Než zazní první nota, akord či melodie, je dobré svůj nástroj naladit. Našimi nástroji pro prožívání této reality jsou tělo a mysl, které když vyladíme, mohou lépe vyjadřovat naši jedinečnou duši, případně lépe uslyšet volání ducha.

Milí přátelé,

chcete-li objevovat přínosy ranní jógové praxe, potom vás zvu na cyklus ranního cvičení v Jemném světě na pražských Vinohradech.

Budeme se potkávat celkem 5 týdnů vždy v úterý a ve čtvrtek od 7:00 do 8:15.

Na své si přijde jak pokročilejší, tak i pohybově založený začátečník. Předchozí zkušenosti s jógu nejsou nezbytně nutné, předpokladem je ale chuť hýbat se, v druhé polovině kurzu pak i relativně intenzivně.

Po skončení kurzu budete umět cvičit i samostatně a lépe porozumíte tomu co, jak a proč cvičit. V Indii se cvičí jógové pozice téměř výhradně ráno a má to své dobré důvody. Chcete-li tuto možnost objevovat anebo potřebujete-li ve své vlastní ranní praxi podpořit, přijďte.

TERMÍN A MÍSTO

17. ledna – 16. února 2023, úterky a čtvrtky 7:00 – 8:15, celkem 5 týdnů, tj. 10 lekcí

Meditační a jógové centrum Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2-Vinohrady, zázemí a sprchy k dispozici

CENA A PŘIHLÁŠENÍ

2200 Kč + DPH 21%

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě.

Veškeré dotazy Vám rád zodpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)