Individuální setkávání je optimálním způsobem vzájemné spolupráce, neboť může plně reflektovat individuální potřeby a zájmy.

Rámcová témata:

– výuka jógových pozic Prana Vashya jógy jako cesta ke kondici, funkčnímu tělu či v rámci sportovního tréninkua meditaci

– základní dechové a meditační techniky jako první pomoc pro zvládání stresu, zátěžových situací či v rámci mentálního koučinku (např. pro sportovce)

– pro ty, kdo jsou připraveni, pak seznámení s pokročilými technikami pránájámy (tj. zádrže dechu – kumbhaky, bandhy, rozvoj energetického potenciálu, změněné stavy vědomí atd. …)

– + širší souvislosti: práce se sny/jóga spánku a snění, rozvoj kreativity, přinášení inspirace z meditací zpátky „na zem“ a do běžného žití, filosofická a psychologická východiska jógy, …

podmínky individuální výuky:

Individuální setkání trvá typicky 75 – 90 minut.

V případě výuky jógových základů (tj. cvičení Prana Vashya jógy nebo základní dechové techniky) lze výuku vést pro skupinu až 4 osob (níže uvedená cena pak platí za celou skupinu), ostatní témata individuálně.

Konzultace probíhá v jógovém centru „Jemný svět“ (Chopinova 10, Praha 2, Vinohrady), případně lze výuku vést i on-line přes Skype či jinou vámi preferovanou platformu

Pozn: Pravidelná cvičení jógy ve firmách nenabízím, nicméně rád Vám zprostředkuji kontakt na kvalifikované lektory.

Základní cena 1000 Kč/60 min,

Cena se snižuje o 30% pro absolventy jakékoliv formy mojí výuky (kurzy prezenční i on-line, absolventi škol pro lektory atd., …)

Lektor Petr Smil, více informací na tel. 733 582 848 či e-mailem.