Individuální setkávání je optimální formou spolupráce, která plně reflektuje vaše potřeby, zájmy a dispozice.

Můžeme se věnovat výhradně cvičení s fyzickým tělem (jógové pozice – ásany) anebo se naopak soustředit na rozvoj jemných technik (dechové techniky – pránájáma, meditace., práce se sny a nevědomím), případně a nejlépe kombinaci obojího.

Záměr společně s klientem formulujeme na první konzultaci, při dlouhodobější spolupráci se pak přirozeně proměňuje tak, jak se posouváme dál ..

výuka cvičení jógových pozic: 

– vhodné i pro úplné začátečníky, postupná výuka tak, aby byly spolehlivě osvojeny všechny důležité principy a klient uměl cvičit v případě potřeby i samostatně

Základní cena je 1000 Kč/60 min, lze vést pro skupinu až 4 osob, cena zůstává stejná.

V případě dlouhodobější spolupráce či pro absolventy mých kurzů (i on-line) je snížena na 900 Kč / 60 min

rozvoj dechových a meditačních technik:

– základní výuka harmonizačních a antistresových technik pro každodenní psychohygienu

navazující výuka pokročilejších dechových a meditačních technik (včetně zádrží dechu atd.) pro vědomý sestup do hlubších rovin přítomnosti – využití pro sebepoznání, rozvoj vědomí, …

Základní cena je 1000 Kč / 60 min, v případě dlouhodobější spolupráce či pro absolventy mých kurzů (i on-line) je snížena na 900 Kč / 60 min.

shiatsu  harmonizace:

Dotyková terapie vedoucí k hlubokému uvolnění, regeneraci a vstupu do „uzdravujících“ relaxačně-meditačních hladin vědomí. Shiatsu terapie probíha přes oblečení, využívá se jemného tlaku rukou, prstů a využívají se i principy práce s energetickým systémem člověka.

Nejedná se o žádnou formu „léčitelství“, vše stojí na vrozené regenerační schopnosti organizmu, která je přímo úměrná naší schopni se fyzicky i duševně uvolnit do přítomnosti. Shiatsu ošetření může být způsobem, jak tento stav zprostředkovat.

Cena shiatsu ošetření je 800 Kč, včetně krátké úvodní konzultace obvykle trvá 60 min. 

Lektor Petr Smil, více informací na tel. 733 582 848 či e-mailem