Individuální setkávání je optimálním způsobem vzájemné spolupráce, neboť může plně reflektovat individuální potřeby a zájmy.

Rámcová témata:

– výuka jógových pozic Prana Vashya jógy jako cesta ke kondici, funkčnímu tělu či v rámci sportovního tréninku

– výuka jógových pozic Prana Vashya jógy jako příprava fyzického těla na pránájámu (dechové techniky) a meditaci

– základní dechové a meditační techniky jako první pomoc pro zvládání stresu, zátěžových situací či v rámci mentálního koučinku (např. pro sportovce)

– pro ty, kdo jsou připraveni, pak seznámení s pokročilými technikami pránájámy (tj. zádrže dechu – kumbhaky, bandhy, rozvoj energetického potenciálu, změněné stavy vědomí atd. …)

– + širší souvislosti: práce se sny/jóga spánku a snění, rozvoj kreativity, přinášení inspirace z meditací zpátky „na zem“ a do běžného žití, filosofická a psychologická východiska jógy, …

Business klientela

Klienty z BUSINESS sféry, tj. firemního prostředí a managementu, provázím a seznamuji se základními technikami psychohygieny, relaxace a osobního rozvoje prostřednictvím jógových dechových & meditačních technik.

To vše nikoliv s primárním cílem zvyšovat odolnost vůči stresu – i když i to je neoddiskutovatelný přínos – ale především se záměrem prohlubovat kanály, kterými nám do života proudí inspirace, rozvíjet kreativitu a pocit smysluplnosti toho, co děláme. Kromě zkušeností na poli jógy vycházím i ze zkušeností nabytých během mého předchozího profesního působení ve sféře IT a project managementu (viz profil LinkedIn).

„Nepřišli jsme na svět proto, abychom bojovali proti stresu. Přišli jsme proto, abychom poznávali a tvořili.“

Hledáte-li nástroje a funkční praktické přístupy rozvíjející profesní život váš anebo vašich  spolupracovníků, tušíte-li, že čím blíže se dostaneme k sobě a rozvineme svůj potenciál, tím více můžeme obohatil celek, pak se s vámi rád setkám. Spolupráce je možná formou školení/seminářů pro zaměstnance v prostorách klienta, případně formou konzultací na individuální bázi.

Pozn: Pravidelná cvičení jógy ve firmách nenabízím, nicméně rád Vám zprostředkuji kontakt na kvalifikované lektory.

Podpora stavajícím lektorům jógy

Stávajícím lektorům jógy (bez ohledu na „tradici“ či vystudovanou jógovou školu), nabízím možnost rozšiřování obzorů, prohlubování znalostí, dovedností a  případně i určitou formu koučinku/supervize. Nikoliv z pozice toho, kdo „ví víc“, ale z pozice někoho, kdo sám odcvičit 20000+ hodin, odučil cca 10000+ hodin a nevyhnul se přitom mnoha omylům, které možná není třeba opakovat … Konzultace se týká cvičení jógových pozic, dechových technik, filosofie, psychologie, psychologie kontaktu s klientem atd. To vše s motivací, aby byl lektor pro své klienty co nejužitečnější,  vycházel hlavně ze svých osobních zkušeností a stál přitom nohama na zemi. Při této formě spolupráce zúročuji své zkušenosti nejen z vlastní jógové praxe, lektorování, ale i z jógových lektorský výcviků, na kterých jako vyučující aktivně participuji.

podmínky individuální výuky/konzultace:

Individuální setkání trvá typicky 60 – 90 minut.

V případě výuky jógových základů (tj. cvičení Prana Vashya jógy nebo základní dechové techniky) lze výuku vést pro skupinu až 4 osob (níže uvedená cena pak platí za celou skupinu), ostatní témata individuálně.

Konzultace probíhá v jógovém centru „Jemný svět“ (Chopinova 10, Praha 2, Vinohrady), případně lze výuku vést i on-line přes Skype či jinou vámi preferovanou platformu

Základní cena 1200 Kč/60 min,

Cena je nižší o 40% pro předchozí absolventy jakékoliv formy mojí výuky (kurzy prezenční i on-line, absolventi školy NEXTLEVEL, …)

Lektor Petr Smil, více informací na tel. 733 582 848 či e-mailem.