Milí zájemci o jógu a rozvoj vědomí,

Přestože se on-line výuka nedá plně srovnávat s prezenční formou setkávání, i tak se on-line streamované kurzy ukázaly jako funkční a dobře použitelné, navíc s tou výhodou, že jsou nyní dobře dostupné i pro mimopražské zájemce. Kromě toho zůstanou absolventům kurzy v audio/video podobě již „napořád“ a lze se k nim kdykoliv vracet ..

Aktuálně jsou k dispozici následující předtočené kurzy, které obsahově pokrývají většinu témat, kterým se věnuji v rámci prezenčních kurzů, případně i v rámci vzdělávání pro budoucí lektory jógy.

Více informací o každém kurzu a přihlášky viz proklik níže: 

On-line kurz PRANA VASHYA JÓGY od A do Z  – ucelená výuka autentického jógového cvičení s cílem naučit se praktikovat základní jógové pozice i samostatně. Důraz je kladen především na osvojení plného jógového dechu a aplikaci všech důležitých principů jógového cvičení. Na konci kurzu umí absolvent cvičit spolehlivě i sám, rozumí proč a co dělat a čemu se při cvičení naopak vyvarovat.

On-line kurz MEZI NEBEM A ZEMÍ: dechové techniky a meditace  – postupná výuka základních jógových dechových a meditačních technik spolu se souvisejícím kontextem – psychohygiena, práce se sny, meditace se záměrem, příprava na intenzivnější dechové techniky

On-line kurz JÓGA SPÁNKU, SNĚNÍ & JÓGA ČIRÉHO SVĚTLA – kulminace jógových/tantrických  meditačních a dechových technik, vstup a praxe ve stavech rozšířeného vědomí, rozvoj lucidity ve snech, mimotělesné zkušenosti, přínosy toho všeho pro běžný život s nohama na zemi.

Pro absolventy kurzů jsou pak určené další akce – ať už v on-line prostoru (např. zde) anebo formou intenzivních retreatů.

Děkuji za podporu,

s přáním všeho dobrého,

Petr Smil