Milí zájemci o jógu a rozvoj vědomí,

on-line kurzy se ukázaly jako funkční a dobře použitelný formát výuky, navíc s tou výhodou, že jsou dobře dostupné i pro mimopražské zájemce.

Aktuálně jsou k dispozici následující předtočené kurzy, které obsahově pokrývají většinu témat, kterým se věnuji v rámci prezenčních kurzů, případně i v rámci vzdělávání pro budoucí lektory jógy.

Více informací o každém kurzu a přihlášky viz proklik níže: 

On-line kurz PRANA VASHYA JÓGY od A do Z  – výuka autentického jógového cvičení s cílem naučit se praktikovat základní jógové pozice i samostatně. Důraz na osvojení plného jógového dechu a aplikaci všech důležitých principů. Absolventi kurzu umí cvičit spolehlivě i sami, rozumí proč a co dělat a čeho se při cvičení vyvarovat.

On-line kurz MEZI NEBEM A ZEMÍ: dechové techniky a meditace  – výuka základních jógových dechových a meditačních technik spolu se souvisejícím kontextem – psychohygiena, práce se sny, meditace se záměrem, příprava na intenzivnější dechové techniky

On-line kurz JÓGA SPÁNKU, SNĚNÍ & JÓGA ČIRÉHO SVĚTLA – kulminace jógových & tantrických meditačních a dechových technik, vstup a praxe ve stavech rozšířeného vědomí, rozvoj lucidity ve snech, mimotělesné zkušenosti, přínosy pro  život s nohama na zemi.

Pro absolventy kurzů jsou pak určené další akce – ať už v on-line prostoru anebo formou intenzivních pobytových retreatů.

s přáním všeho dobrého,

Petr Smil