Od března 2020 se můžete připojit k živým streamovaným přenosům jógového cvičení PRANA VASHYA jÓGY, které probíhají na platformách YouTube a Facebook (viz níže).

Všechny záznamy z dosavadních on-line vysílání najdete na YouTube Kanálu:

www.youtube.com/PranaVashyaYogaPetrSmil

 

On-line streaming ranního cvičení Prana Vashya jógy pro znalé

Bude užitečný především pro vás, kdo už jste se s nějakou formou jógového cvičení, kde hlavní roli hraje dech – potkali. Ať už přímo s Prana Vashya jógou, ale i zkušenosti s Ashtanga Vinjása jógou anebo různými formami „vinjása jógy“ jsou vhodné, především se Vám hodí znalost plného jógového dechu včetně techniky ujjayi [udždžají].

V rámci tohoto cvičení „pro znalé“ nebudu detailně vysvětlovat jednotlivé pozice, zaměříme se spíš na rytmus cvičení, pilování přechodů mezi pozicemi atd. Tato cvičení budou probíhat v následující časy:

– pondělí 7:00 – 8:30
– středa 7:00 – 8:30 (Anglicky)

Když vysílání v tyto časy nestihnete, můžete si záznamy přehrát kdykoliv později.

Ucelený kurz Prana Vashya jógy od A do Z

Jste-li jógový začátečník, případně jste se s jógovým cvičením postaveným na důkladném dechu ještě nesetkali anebo chcete připomenout to důležité a naučit se cvičit i samostatně, pak Vám doporučuji vstoupit do mého ON-LINE STREAMING KURZU PRANA VASHYA JÓGY od A do Z. Jedná se o ucelenou navazující výuku, obsahově obdobnou tomu, co učím posledních cca 10 let v rámci svých pražských kurzů. Na své si přijdou i pokročilejší, kteří jsou ochotni podívat se na cvičení jógy z jiného úhlu než třeba doposud. Více o kurzu..

Technická realizace streamingu

Na vaší straně stačí pouze disponovat rozumným připojením k internetu a prostorem na cvičení. Vždy pár minut před začátkem cvičení zahájím na svém YouTube kanálu i Facebookových stránkách živé vysílání (stačí proklik) a budeme se moci před cvičením přímo přes chat – který platformy nabízí – krátce pozdravit (pochopitelně podle chuti – není povinné). Samozřejmě jelikož bude přenos jednosměrný – video a zvuk pouze ode mě k vám – budu rád, když mi formou „chatu“ dáte vědět, že jste na příjmu a obraz vidíte i zvuk slyšíte bezproblémů.

Budu rád, když studio a moji výuku podpoříte a když informaci o on-line streamingu lekcí i o uceleném kurzu od A do Z rozšíříte i mezi své přátele a lidi, které by mohla tato forma výuky oslovit.